Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Шахтар» мінімально обіграв «Антверпен» – євровесна гірникам гарантована

Задачу-мінімум виконали.

Блог — Телевізор
28 листопада, 22:05
26

У матчі 5-го туру групового етапу ЛЧ «Шахтар» приймав «Антверпен». І перемогою 1:0 гарантував собі євровесну – щонайменше Лігу Європи.

• Основним складом Марино Пушич узагалі не здивував – усі на місці.

• Трибуни «Фолькспаркштадіону» були помітно заповнені попри очевидно слабший рівень суперника «Шахтаря» – при максимальній місткості у 57 тисяч стадіон виглядав майже забитим.

Вболівальники були ще й з банерами з важливими меседжами – «Грайте у футбол як вдома» і Free Azov.

• Гірники відкрили рахунок вже на 12-й хвилині. Олександр Зубков подав у штрафний майданчик зі стандарту, Микола Матвієнко замкнув головою – 1:0.

ВАР трохи змусив понервувати – розглядали, скоріше за все, ось цю боротьбу за участі Данила Сікана. Але все очевидно чисто.

• На 40-й хвилині «Шахтар» міг забивати вдруге – однак удар Невертона відбив воротар «Антверпена» Жан Бюте, а добивання Георгія Судакова головою пройшло над поперечкою.

• На 54-й хвилині «Шахтарю» дещо пощастило – Валерій Бондар притримав у штрафному Вінсента Янссена. ВАР переглянув епізод і пенальті не призначив.

• Невдовзі потому Іраклі Азаров перехопив м'яч і пробив на вході у штрафний – сейв Бюте і поперечина.

• На 62-й Тарас Степаненко потужно бив здалеку – лиш поперечка.

• На 86-й хвилині сталося непорозуміння із заміною «Шахтаря»: спочатку на табло показали, що Кевін Келсі мав вийти замість Данила Сікана, однак в останній момент штаб гірників повідомив, що насправді мав би вийти замість Дмитра Криськіва.

Головний арбітр відклав заміну до наступної зупинки у грі – у трансляції було чути, як він пояснював, що «це несправедливо».

• «Шахтар» вже точно зіграє у євровесні – щонайменше у стикових матчах Ліги Європи. Для «Антверпена» останній тур з «Барселоною» буде суто номінальним.

Більш детальне становище перед останнім туром буде зрозуміле, коли «Барселона» і «Порту» зіграють між собою. Початок матчу – о 22:00.