Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Блискучий камбек «Жирони» в матчі проти «Альмерії». Програвали 0:2 – закінчили впевненою перемогою
Відео

Огляд матчу.

Блог — Телевізор
22 жовтня, 20:36

Матч між «Жироною» та «Альмерією» завершився з рахунком 5:2 на користь «біло-червоних».

Вже на 2-й хвилині зустрічі «Альмерія» відкрила рахунок. Лео Баптістао з незручного для себе кута зміг влучити голкіперу поміє ніг. На 24-й – бразилець подвоїв рахунок, замкнувши м'яч у пусті ворота.

Трохи більше ніж за десять хвилин «біло-червоні» забили свій перший гол. Іван Мартін вдало відкрився та реалізував момент.

А за дві хвилини після цього Артем Довбик зрівняв рахунок. Українець майстерно обігрався з одноклубником та пробив чітко під руку голкіпера суперників.

Другого голу від нього довго чекати не прийшлось, нападник ефектно «накрутив» захисників «Альмерії» та без проблем поцілив у кут воріт.

На 67-й хвилині Артема замінили на Крістіана Стуані. Наприкінці зустрічі «Жирона» повністю продемонструвала своє домінування голами Савіо та Стуані.

Після 10 турів вони йдуть на другому місці в чемпіонаті, маючи таку ж кількість очок як лідер таблиці мадридський «Реал».