Tribuna/Футбол/Блоги/Шахтар-Онлайн/🤩 Перший вихід Марлона в основі «Шахтаря» – і хет-трик за тайм! Третій гол – цукерочка
Відео

Надуспішно замінив Бондаренка.

1 травня, 14:45
4

«Шахтар» обіграв «Чорноморець» у перенесеному матчі 12-го туру УПЛ – 1:4.

Героєм матчу ще в першому таймі став Марлон Гомес – зимовий новачок гірників.

• Бразилець приєднався до «Шахтаря» цієї зими – і пропустив старт другої половини сезону через травму. Після відновлення виходив лише на заміни: 32 хвилини з «Оболонню», 10 хвилин з «Чорноморцем» в Кубку, 13 з «Рухом», 30 з «Ворсклою», 7 і 27 з «Зорею».

У минулому турі вийшов на заміну вже на 9-й хвилині проти ЛНЗ – замість травмованого Артема Бондаренка. У тому матчі здійснив свою першу результативну дію за «Шахтар» – віддав асист на Судакова (ВІДЕО).

У цьому ж матчі вийшов вперше в основі за донецький клуб – замінивши вищезгаданого українця.

• І забив дебютний гол вже на 3-й хвилині – замкнув головою подачу Судакова після розіграшу кутового.

• На 16-й хвилині, вже за рахунку 1:1, опинився на потрібному місці і добив мʼяч у ворота після сейву Варакути:

• Довершив хет-трик теж на добиванні – неймовірно потужним ударом.

Реакція Судакова – безцінна:

• Цікаво, що це лише другий хет-трик цього сезону УПЛ. Автором першого став Артур Авагімян з «Чорноморця», який тричі забив у грі з «Поліссям» - 4:1. І теж став свідком досягнення Марлона Гомеса.