Tribuna/Футбол/Блоги/Шахтар-Онлайн/«Шахтар» був дуже близько до другого гола: Конопля виграв повітряну дуель, але не зміг забити у ворота французів

Реакція Пушича на цей епізод також потрапила в ефір 📹

Автор — Julia Hrabova
22 лютого, 23:22

Сьогодні, 22 лютого, у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи «Марсель» приймає «Шахтар». На 12-й хвилині гірники відкрили рахунок, адже Егіналдо заробив пенальті, а Судаков їх реалізував.

Проте, «Марсель» все ж зміг зрівняти рахунок на 23-й хвилині. Забив Обамеянг і став найкращим бомбардиром в історії ЛЄ.

На перерву пішли з рахунком 1:1. Одразу на початку другого тайму донеччани мали чудовий шанс забити ще один гол тільки вже з кутового. Проте Конопля не зміг реалізувати момент. Виграв повітряну дуель, але не забив. Дивіться самі: