Tribuna/Футбол/Блоги/Шахтар-Онлайн/😤 «Шахтар» епічно врятувався від нелогічної поразки «Марселю» – Егіналдо зрівняв на 90+3-й!
Відео

Бразилець з ростом 1,75м забив головою.

15 лютого, 22:10
55

«Шахтар» та «Марселю» зіграли внічию у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи у дощовому Гамбурзі, обмінявшись голами наприкінці гри – 2:2.

***

Марино Пушич частково здивував вибором стартового складу. Перш за все, наявністю капітана Тараса Степаненка, який пропустив майже місяць зборів через пошкодження та взагалі не мав ігрового тонусу. Дмитро Криськів, який награвався на його позиції, натомість опинився у запасі.

Інша несподіванка – відсутність 15-мільйонного новачка Кевіна. Зліва в атаці вийшов Егіналдо.

◾️ Перший момент у «Шахтаря» виник вже у дебюті матчу – Судаков у пресингу змусив суперника помилитися при розіграші від воріт, але удар першим дотиком Зубкова потягнув голкіпер:

◾️ У «Марселя» натомість мало що вдавалося – на 12-й вони хіба що могли претендувати на сумнівний пенальті:

◾️ Зате про себе дали знати фани французів – через їхнє димове шоу матч призупиняли:

◾️ «Шахтар» до кінця тайму створив ще 2 моменти. Спочатку швидка контратака призвела до гола Егіналдо, який не зарахували, бо арбітр завчасно свиснув фол проти Зубкова секундами раніше:

◾️ А потім той же Егіналдо втратив хороший шанс після прострілу Коноплі, пробивши вище:

◾️ На 57-й хвилині м’яч вдруге опинився у воротах «Марселя», але знову гол не було зараховано – Сікан відверто відштовхнув руками захисника, а потім покотив м’яч у кут після свистка:

◾️ Через хвилину французи відповіли своїм найкращим моментом – удару головою бракнуло буквально кількох сантиметрів точності:

◾️ А на 64-й «Шахтар» пропустив – непорозуміння між Азаровим та Матвієнком на лівому фланзі, потім грузин не встигнув за своїм гравцем, який прострілив на Обамеянга (його не прикрив Конопля):

◾️ Зрівняти вдалося доволі швидко – Матвієнко скористався курйозною помилкою Клосса у карному:

◾️ Другий нелогічний пропущений міг прийти після обрізки Бондаренка у центрі поля, однак Ндіає вирішив домальовувати епізод при виході на Різника – арбітр не повівся на падіння:

◾️ Згодом дебютував Кевін та запам‘ятався хіба що авантюрною спробою пробити у падінні:

◾️ На 90-й хвилині «Шахтар» ледь не примудрився програти – Обамеянг на фланзі пройшов Зубкова та Гочолейшвілі, а на рикошет після прострілу першим зреагував Ндіає:

◾️ Проте ситуацію на 90+3-й врятував Егіналдо – з ростом 1,75 метра замкнув подачу Зубкова:

◾️ Все тепер вирішуватиметься через тиждень у Франції.