Tribuna/Футбол/Блоги/Шахтар-Онлайн/Це було красиво: «Шахтар» мав чудовий момент, щоб подвоїти перевагу наприкінці першого тайму

На жаль, з реалізацією не вийшло 😔

Автор — Julia Hrabova
28 листопада, 21:21

У 5-му турі Ліги чемпіонів «Шахтар» в номінально домашньому матчі обіграв «Антверпен» - 1:0.

Цей результат гарантував участь гірників у плей-оф Ліги Європи - для цього треба було не програти бельгійцям.

На 40-й хвилині матчу «Шахтар» мав чудовий момент, щоб подвоїти перевагу. Невертон пробив по воротах, проте цей удар відбив воротар «Антверпена», а добивання Георгія Судакова головою пройшло над поперечкою: