Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/13 років тому Гаттузо зірвало у матчі ЛЧ проти «Тоттенгема». Ріно схопив помічника Реднаппа за горло
Відео

Пам'ятаєте, як це було?

Блог — Ретро
15 лютого, 11:55
3

15 лютого 2011 року «Тоттенгем» на «Сан-Сіро» обіграв «Мілан» 1:0 в матчі 1/8 фіналу ЛЧ.

Переможний гол на 80-й хвилині забив Пітер Крауч після яскравого проходу Аарона Леннона:

Однак, ймовірно, цікавішим було те, що відбувалось на полі до взяття воріт.

На 55-й хвилині Матьє Фламіні надзвичайно жорстко підкотився під Ведрана Чорлуку, за що отримав всього лише жовту картку. Хорват, своєю чергою, залишив стадіон на милицях. Ця подія задала градус поєдинку.

20 хвилин потому виникла сутичка за участі одразу кількох учасників матчу з обох боків. Головну роль в ній виконав капітан міланців в тому матчі Дженнаро Гаттузо.

В певний момент італієць просто схопив за горло помічника головного тренера «шпор» Гаррі Реднаппа Джо Джордана.

Що цікаво, Ріно також дограв матч до кінця, отримавши за епізод тільки жовту картку.