Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/23 роки тому стався найбільший розгром в історії збірних – Австралія брутально переїхала Американське Самоа

Можете не повірити в рахунок матчу з першого разу.

Блог — Ретро
Автор — Oleksandr Bessonov
12 квітня, 20:21
1

23 роки тому, 12 квітня 2001 року, збірна Австралії розгромила команду Американського Самоа у відборі на ЧС-2002 – 31:0. Цей результат досі залишається найбільшим в історії збірних із усіх офіційно зафіксованих ФІФА.

Австралійський форвард Арчі Томпсон забив 13 (!) голів – це рекорд результативності одного гравця у міжнародному матчі. Американське Самоа протрималося цілих дев'ять хвилин – Австралія відкрила рахунок на десятій. Перший тайм австралійці виграли 16:0, а другий – 15:0.

Це відео варто подивитися навіть не через голи, а через дивовижну гру збірної Самоа в захисті: