Tribuna/Гімнастика/Блоги/Український спорт I Олімпіада/🔥 Ковтун двічі за день піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу ЧЄ: як це було
фото

🔥 Ковтун двічі за день піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу ЧЄ: як це було

Яскраві кадри з нагородження українця.

Ілля Ковтун став тріумфатором третього змагального дня на чемпіонаті Європи зі спортивно гімнастики. 20-річний українець здобув дві золоті нагороди у фіналах на паралельних брусах та перекладині. У вправах на брусах Ковтун набрав 15,633 бала та захистив свій минулорічний титул. Ілля показав найкращий результат у вправах на цьому снаряді серед всіх спортсменів за останні 8 років.

У вправах на перекладині Ілля з мінімальним відривом переміг литовця Роберта Творогала, набравши 14,600 балів. Ковтун вперше в кар'єрі став чемпіоном у вправах на перекладині на чемпіонаті Європи. Загалом це його сьома медаль на Євро.

Дебютну медаль на ЧЄ також здобув Назар Чепурний - встав третім в опорному стрибку.

В останній день змагань українці змагатимуться за командну медаль чемпіонату Європи.