Tribuna/Волейбол/Блоги/Український спорт I Олімпіада/Яскрава волейбольна заруба «Епіцентру-Подоляни» та «Прометея». Фінал Кубка ліги, який заслуговує вашої уваги

Емоції волейболістів зашкалюють 🔥

Автор — ø
23 грудня 2022, 14:01
1

Перший в історії українського волейболу Кубок ліги завоював клуб «Епіцентр-Подоляни». У фіналі команда із Хмельниччини обіграла дніпрян із рахунком 3:2 (23:25, 25:15, 22:25, 25:20, 15:10).

Напружена гра з'явилась з першого сету. «Прометей» виграв партію з перевагою у два очки. Команда «Епіцентр-Подоляни» змогла реабілітуватись і зрівняти рахунок одразу ж у другому сеті.

Після перерви команда з Дніпропетровщини видала чудову серію подач і саме це вивело її уперед. Проте, чинні чемпіони України з волейболу, знову ж таки змогли відігратися: «Епіцентр-Подоляни» з першої подачі вийшли в лідери та закінчили сет із перевагою в 5 очок.

На вирішальному тай-брейку сильнішими була команда подолян, тож саме вони завоювали титул.

Найяскравіші моменти матчу.

Цією перемогою ВК «Епіцентр-Подоляни» гарантував собі на наступний сезон участь в одному з єврокубків.

У проміжній таблиці Суперліги України тріумфатори займають перше місце, «Прометей» — друге.