Tribuna/Екстремальні види/Блоги/Український спорт I Олімпіада/Українець Колмаков виграв золото першого в історії ЧС з паркуру. Як це було?

Українець Колмаков виграв золото першого в історії ЧС з паркуру. Як це було?

Що виробляє цей хлопець 😱

16 жовтня 2022, 12:16

Українець Богдан Колмаков став чемпіоном світу з паркуру в категорії «Швидкість». Ця нагорода стала історичною, адже цьогорічний ЧС у Токіо став першим в історії молодого спорту.

Колмаков подолав дистанцію за 25.25 c та випередив найближчого суперника, італійця Андреа Консоліні, більш ніж на півсекунди. Беззаперечний тріумф від українця!

Богдан також взяв участь й у другій дисципліні на ЧС - фрістайлі. Але там він не зміг пробитися доо фіналу, судді оцінили його виступ у 21.5 бала й він посів лише 15 місце у кваліфікації.

Це вже друга історична нагорода для українця цього року: влітку він виграв золото Всесвітніх ігор, де паркур також дебютував.