Tribuna/Футбол/Блоги/МФК Металург Запоріжжя/МФК «Металург» 4:1 ФК «Мотор» | Огляд | 18.08.2022

МФК «Металург» 4:1 ФК «Мотор» | Огляд | 18.08.2022

19 серпня 2022, 18:02

Дружній спаринг "Металурга" з "Мотором"

Запорізькі команди під керівництвом Володимира Микитіна та Анатолія Чанцева сьогодні провели товариський спаринг на "Славутич-Арені"

18.08.2021. Товариська гра. МФК "Металург" – ФК "Мотор" 4:1 (2:1)

Голи: Піддубний (10), Могильний (16), Білоцерковець (54), Шалфєєв (75) – Загоруйко (42)

МФК "Металург": Левченко (Байда), Палюх, Басов (Векляк 60), Сокол (Воробєй 60), Дворовенко (Польовий 60), Крапивний (Шалфєєв 60), Піддубний (Лапко 60), Страдс (Сад 60), Борисенко (Кіча 60), Могильний (Сидоров 60), Білоцерковець.

Головний тренер: Володимир Микитін

Дві команди з одного міста, насправді, не так часто зустрічаються між собою. "Металург" продовжує працювати у режимі дворазових тренувань і не так давно проводив спаринг у Київській області з "Металістом 1925", проте це не завадило гравцям розпочати зустріч із "Мотором" набагато мобільніше та енергійніше.

За підсумком стартових хвилин стало зрозуміло, що супернику буде дуже важко. На 6-й хвилині Могильний вирвався віч-на-віч з лівого флангу та пробивав у дальній кут – м'яч розминувся з дальньою стійкою. Ще через хвилину Білоцерковець замикав передачу від Борисенка ударом у ближній кут – голкіпер "Мотора" виручив.

На 10-й хвилині "Металург" повів у рахунку. Білоцерковець, який був дуже активним протягом стартових хвилин, заробив штрафний і сам його виконав – Піддубний точним ударом головою замкнув акцентовану передачу – 1:0. "Металург" не забарився і з другим голом. Білоцерковець на швидкості промчав із м'ячем метрів 60 та зумів після проходу віддати точнісінько на ногу Могильному – 2:0.

Міг довести рахунок до розгромного Крапивний – усе для партнера зробив Могильний, який увірвався з флангу та віддав на Дмитра, але голкіпер "Мотора" цього разу виручив. Варто віддати належне й "Мотору", який попри пропущені м'ячі та численні моменти "Металурга", не знітився і провів заключні хвилини тайму в атаках. Одна з них завершилася забитим голом – відзначився екс-гравець "Металурга" Ігор Загоруйко.

Володимир Білоцерковець, який першу половину відіграв на рівні MVP, був винагороджений у дебюті другого тайму забитим м'ячем. Підхопивши м'яч на підступах до штрафного, нападник увійшов у карну зону та пробив точно під дальню стійку – 3:1. Після серії замін "Металург" провів ще одну результативну атаку. Точним ударом головою відзначився Єгор Шалфєєв, який і встановив остаточний рахунок зустрічі.

Тепер "Металург" починає тижневий цикл підготовки до стартового матчу у Першій лізі. 27 серпня запорізький клуб прийматиме кременчуцький "Кремінь".