Tribuna/Футбол/Блоги/Англія, Англія/Шалений чвертьфінал «Челсі»: вирвали перемогу, забивши двічі на 90+, а трибуни не оцінили заміну Мудрика
Video

Автогол Дісасі треба бачити.

17 березня, 19:10
16

«Челсі» вийшов у півфінал Кубка Англії, обігравши в 1/4-й лідера чемпіоншипу «Лестер» – 4:2.

Український вінгер Михайло Мудрик провів на полі 78 хвилин, а матч видався дуже багатим на цікаві події.

🔹 «Челсі» комфортно повів у рахунку 2:0 ще у першому таймі. Рахунок відкрив Кукурелья, який підтримав швидку атаку та замкнув простріл Джексона:

Другий гол трапився вже у компенсований час – Палмер скористався передачею Стерлінга, якому м‘яч скинув Мудрик:

🔹 Однак Рахім навряд захоче довго пам‘ятати цю гру. Під кінець матчу англійця відверто освистували вболівальники власної ж команди на домашніх трибунах.

До перерви Стерлінг не реалізував пенальті, який сам заробив:

Потім, ймовірно, завадив відзначитися Мудрику, ставши на шляху його удару (у другому таймі Михайло «помстився», не давши Рахіму виконати кросс):

А також 7-ка «Челсі» не скористалася виходом 1 на 1 на 43-й хвилині:

Та і загалом Рахім видав відверто поганий перформанс. Апогеєм же став штрафний на 75-й хвилині.

У цьому епізоді Джексон заробив червону для суперника за фол останньої надії (першим рішенням арбітра у полі була жовта та пенальті, але допоміг ВАР).

Але Стерлінг з лінії карного зарядив м‘яч у регбійному стилі:

🔹 Станом на ту мить рахунок був уже 2:2. Для «Челсі» нічого не передбачало біди, але «ввімкнувся» Дісасі – французький центрбек забив один з найкурйозніших автоголів сезону:

Другий пропущений – це перший за 62 хвилин удар «Лестера» у площину воріт. Мавідіді класно розібрався з Гюсто та поцілив у дальній кут:

🔹 Тож не дивно, що 78-й хвилині трибуни негативно відреагували на рішення Почеттіно зняти з поля Мудрика та залишити Стерлінга – скандували «ти не знаєш, що робиш».

Українець починав на позиції «десятки», але згодом повернувся на рідний лівий фланг. Загальне враження – непоганий матч з кількома хорошими діями.

Статистичний портал SofaScore поставив Мудрику оцінку 7.0. В його активі 36 дотиків до м’яча, 13/16 виконаних пасів, 1 ключова передача, 2 неточних навіси, 3 удари (один у площину), 4/6 успішних спроб дриблінгу, влучання у каркас, 5/11 виграних єдиноборств, 11 втрат та 1 відбір.

Найкращий момент – удар після входження у карний, з яким впорався голкіпер:

🔹 «Челсі» все ж вирвав перемогу у більшості на 90+. Палмер п‘ятою асистував на Чуквуемеку, а Мадуке поклав красу з-за меж карного – 4:2:

🔹 Таким чином «сині» зберігають надії на виграш трофея у поточному сезоні, крокуючи у півфінал.