Tribuna/Футбол/Блоги/Дерби по-украински /Валерій Іващенко - про 0:0 з рівнянами: "Клас гравців не дозволив нам відзначитись"

22 вересня, 20:19

Головний тренер ФК "Оболонь" Валерій Іващенко прокоментував нічию (0:0) з ФК "Верес" у рамках 8 туру УПЛ.

«Ми з перших хвилин просто хотіли забити гол. Гра давалась, створювали моменти, але клас гравців не дозволив відзначитися. Гравці високого рангу коштують багато грошей, бо вони можуть з пів дотику, з півоберту забивати м’ячі.

Ми молода команда, яка лише набирається цього досвіду. По командним діям претензій немає. Однак футбол – це гра, де треба забивати. У Краснопіра були моменти, але не виходило в нього забити. Тож, треба було щось міняти. Якби забив, грав би далі.

На початку другого тайму ми десь не сфокусувалися на певних моментах, тому «Верес» перехопив ініціативу. Це футбол. Завдяки таким моментам і є малюнок гри. Хлопці молодці, що перебудувалися, повернули м’яч собі, але не забили».

Після цієї гри в активі команди з Києва 6 очок у 8 матчах чемпіонату. Вони йдуть на 15-й сходинці УПЛ.

Джерело: Megogo.