Tribuna/Футбол/Блоги/Дерби по-украински /КОВАЛЕЦЬ: "В першому таймі можна було закрити рахунок з точки зору забитих голів "

КОВАЛЕЦЬ: "В першому таймі можна було закрити рахунок з точки зору забитих голів "

19 квітня 2023, 18:50

Сергій Ковалець прокоментував перемогу (1:0) у перенесеному матчі 10 туру УПЛ проти ФК "Рух".

"Сьогодні ми показали характер. Обидві команди боролися за перемогу. Але в нас було більше моментів. В 1-му таймі можна було закрити рахунок з точки зору забитих м'ячів. Тобто реалізувати моменти, забити другий і третій голи. А от 2-й тайм видався для нас трохи іншим. Адже «Рух» кинув всі свої сили. У другій половині зустрічі з їх боку було багато подач та боротьби. Вони докладали максимум зусиль, щоб зрівняти рахунок. Хоча, знову ж таки, в нас були моменти. Все було добре в плані виходу із зони захисту в атаку. Але рахунок — (1:0). Я вітаю вболівальників, президента і гравців, які віддали сьогодні всі свої сили на полі задля перемоги.

Тепер для нас важливо відновити ці сили та енергетику. Тому що цей матч — це перенесений матч. Попереду — ФК «Олександрія», доволі цікавий суперник для нашої команди", — Сергій Ковалець.

Нагадаю, що матч 22 туру УПЛ між олександрійцями та "Інгульцем" відбудеться в понеділок, 24 квітня.