Tribuna/Футбол/Блоги/Chesky/🥵 Як змінювалася ситуація у групі смерті ЛЧ за годину: «Ньюкасл» побував у плей-оф, «ПСЖ» майже вилетів

«Мілан» урятував гол на 84-й хвилині.

Блог — Chesky
14 грудня, 14:25
11

Завершився груповий етап Ліги чемпіонів сезону 2023/24. Найцікавішою до останнього туру залишалася ситуація в групі «смерті», в яку потрапили «Ньюкасл», «Борусія» Д, «ПСЖ» та «Мілан».

Перед заключними матчами команди розташовувалися на ось таких місцях. Єдиним клубом, який вирішив усі питання раніше була дортмундська «Борусія», яка точно виходила в плей-оф ЛЧ, залишалося лише дізнатися, з якого місця.

Інші команди могли, як вийти з групи, так і вилетіти – і від цього ставало ще цікавіше.

Те, як змінювалася ситуація у групі «смерті» ЛЧ впродовж останнього туру, захоплює.

На 33-й хвилині матчу голом відзначився хавбек «Ньюкасла» Жоелінтон - і на той момент англійський клуб займав уже 2-ге місце в групі, викидаючи «ПСЖ» у Лігу Європи (у команд була рівність очок, але «Ньюкасл» займав вищу позицію за рахунок кращих результатів в очних зустрічах).

Ситуація для парижан стала ще більш плачевною на 51-й хвилині, коли «Борусія» відкрила рахунок у їхньому матчі.

Тепер «ПСЖ» потрібно було забивати двічі, якби «Ньюкасл» так і вів би в рахунку до кінця гри з «Міланом».

Але на 56-й за справу вже взялися французи - відіграли нічию, але досі не виходили у плей-оф ЛЧ, адже «Ньюкасл» вів 1:0 у паралельному поєдинку.

Ситуація докорінно змінилася за 3 хвилини, коли «Мілану» вдалося зрівняти рахунок - тепер уже «ПСЖ» у режимі реального часу виходив у плей-оф Ліги чемпіонів, а «Ньюкасл» - у Лігу Європи.

І фатальною для «сорок» стала 84-та хвилина - тоді «Мілан» забив гол, який викинув «Ньюкасл» з єврокубків. До 59-ї команда Едді Хау пробивалася в ЛЧ, а до кінця матчу навіть не виходила у Лігу Європи.

Італійці, які впродовж усього заключного туру йшли останніми, не лише зуміли забезпечити собі ЛЄ, але ще й могли розраховувати на плей-оф ЛЧ, якби «Борусія» перемогла «ПСЖ».

Інтрига трималася до самого кінця.

***

«Ньюкасл» встиг побувати в плей-оф, але зрештою вилетів; «Мілан» заскочив в останній вагон ЛЄ, а «ПСЖ» до останньої хвилини ризикував вилетіти з Ліги чемпіонів 🔥