Tribuna/Баскетбол/Блоги/❌ Феєрія захисних хайлайтів від «КБ» та «Говерли»: Кінгсбі накрив Горобченка, Кабацюра помстився за партнера
Відео

Це точно варто побачити 👇

6 жовтня, 22:28
1

6 жовтня «Говерла» та «Київ-Баскет» зіграли у першому матчі для обох команд у новому сезоні Суперліги. Кияни перемогли прикарпатців з рахунком 99:84.

Даня Кінгсбі сьогодні не тільки набрав 17 очок та чотири передачі за 36 хвилин на майданчику, а й поставив неймовірний блок-шот захисникові «ведмедів» Павлу Горобченку:

За кілька хвилин Ілля Кабацюра зміг помститися Кінгсбі за свого партнера по команді, видовищно накривши вже самого американця:

Кабацюра завершив зустріч з 16 очками, але не допоміг «Говерлі» перемогти. У суботу господарі івано-франківського баблу зустрінуться з «Черкаськими Мавпами», а «Київ-Баскет» зіграє з «Рівним».