Tribuna/Баскетбол/Блоги/Під неймовірну підтримку трибун починається фінал чотирьох між «Олімпіакосом» та «Реалом». «Шалена кінцівка в фіналі» 🔥

Автор — DasalB
26 травня, 17:26

Трохи із запізненням, але огляд фіналу до вашої уваги)

В першій четверті з перших хвилин обидві команди демонструють швидку та динамічну гру, більш результативнішими діями запам'яталися гравці команди «Олімпіакос». 24:17 з таким рахунком завершується перша чверть, мадридці поступаються.

Друга чверть починається з активних дій «Реалу», що дозволяє їм скоротити відстань до нічийного рахунку, і навіть вийти вперед. Але вже в наступній атаці греки знову попереду, завдяки влучній триочковій спробі. Мадридці відразу ж їм відповідають тим же, влучний дальній кидок, восьма зміна лідеру в першій половині матчу. Варто відмітити, що в матчі доволі багато спроб влучити з-за периметру, та і загалом, шалений ритм в матчі задали обидві команди, це тільки підігріває інтригу цьогорічного фіналу. Закінчується друга чверть 45:45, на цьому відрізку матчу переможця не виявлено, команди йдуть на велику перерву.

Початок третьої чверті показує, що обидві команди не планують забавляти обертів, влучно обмінюються триочковими, щільно грають в захисті, ніхто не хоче поступатися в такому надважливому матчі. Це заводить присутніх на арені фанів, атмосфера дійсно шикарна. Кінець третьої чверті «Олімпіакос» попереду 63:59. Нас чекає заключна чверть, там і вирішиться доля матчу, по грі обидві команди заслуговують на перемогу.

Четверта чверть починається з відриву в +7 для греків, «Реал» змушений брати тайм-аут, щоб збити ритм гри суперника, та внести корективи в свій план на цю чверть. І в них це гарно виходить в першій же атаці, мадридці влучним кидком скорочують відставання. «Олімпіакосу» теж є чим відповісти. Команди обмінюються просто шаленими кидками з-за дуги. Яку ж нереально круту гру ми маємо змогу бачити, неймовірний, гідний та емоційний фінал! За 23 секунди до кінця матчу рахунок 78:77, попереду греки, але вони мажуть перспективу атаку, це їм може багато коштувати. Мадридці беруть підбір на своєму щиті й не поспішаючи починають власну атаку,час ще є, але атаку зривають фолом греки, задля того щоб взяти тайм-аут. 12 секунд є у «Реала» на спробу атаки на перемогу. Отже, останнє володіння, прохід під кошик, кидок через руки, та влучання! «Реал» виходить вперед! Це єдині два набрані очки за всю гру від Серхіо Ллюля, але ж які вони вирішальні, оце так емоції,оце так гра!

78:79 «горять» греки, але ще є 3 секунди на зворотню атаку, а значить є шанс. Вкидання після тайм-ауту, кидок, промах під сирену... «Реал» чемпіони фіналу чотирьох Евроліги сезону 22-23 р.

Найрезультативнішими гравцями в складі грецького «Олімпіакосу» були: Олександр Везенков - 29 очок; Айзея Канаан - 21 очко; Шаккіл Маккіссік - 14 очок. В складі «Реалу»: Серхіо Родрігес - 15 очок; Вальтер Тавареш - 13 очок; Маріо Хезонья - 12 очок, та Фаб'єн Казер 11 очок.