SporttravelerUA

Відверті розмови про український спорт.

+22

Іванісеня: «Перенесення Євро –можливість поборотись за місце в основі»

  1
Ви на сторінці блогу SportTravelerUA. У нашому Інстаграм ми розпочали серію прямих ефірів із нашими спортсменами. Нашим гостем став гравець національної збірної з футболу та луганської «Зорі» Дмитро Іванісеня.
+16

Михайло Грицина: «Мрію пограти у топ-чемпіонаті»

  3
Ви на сторінці блогу SportTravelerUA. У нашому Інстаграм ми розпочали серію прямих ефірів із нашими спортсменами. Нашим гостем став гравець національної збірної з футзалу та мінської «Сталіци» Михайло Грицина. Він розповів про ситуацію із коронавірусом в Білорусі, футзал за кордоном та збірну України.
+10

Косенко: «Так, ми не вийшли на Чемпіонат світу. Але збірна ще себе покаже. Впевнений на багато-багато відсотків» +ВІДЕО

  2
Ви на сторінці блогу SportTravelerUA. Ми зустрілись із головним тренером збірної України з футзалу Олександром Косенком. Він розповів про причини невиходу на Чемпіонат світу, філософію гри команди, свою зарплату, гру з п’ятим у футзалі та спогади про тренерів збірної 2003 року, яка взяла срібло на ЧЄ. Наприкінці інтерв’ю є повна відеоверсія.
+3

Гончаренко: «Це історична точка в моєму житті. Ми за секунду програли Чемпіонат Європи у Москві»

Станіслав Гончаренко - тренер-філософ українського футзалу, шестиразовий чемпіон України, колишній тренер української збірної, з якою став віце-чемпіоном Європи. У другій частині інтерв’ю нового проекту USL на каналі SportTravelerUA Гончаренко розповів про помилки у львівській Енергії, шок від поразки на Чемпіонаті Європи, секрети хороших відносин з суддями, кінець Інтеркасу та найближчих для нього людей з футзалу. Наприкінці інтерв’ю є повна відеоверсія.
+2

Гончаренко: «Їду в поїзді і розумію, що мій проект в Рівному помер. А в гравців горілка, вино і карти»

Станіслав Гончаренко - найхаризматичніший тренер в історії українського футзалу, шестиразовий чемпіон України, колишній тренер української збірної, з якою став віце-чемпіоном Європи. У перші частині інтерв’ю на каналі SportTravelerUA Гончаренко розповів про затримки зарплат, вічний пошук масажиста, підставу від гравців – про закулісся рівненського Кардиналу, згадав теплі часи в Таймі та Енергії та пояснив, чому в українському все менше справжніх воїнів, а більше – тюхтіїв. Наприкінці інтерв’ю є повна відеоверсія.
0

Габовда: «У «Карпатах» завжди були проблеми із керівництвом. Може я не подобався Димінському. А може й ні»

Атмосферна розмова із українським футболістом Юрієм Габовдою під час його гри за угорський «Халадаш». Спортсмен розповів про скандальну сторіс в інстаграмі, невдале повернення в Карпати, втечу від зелених чоловічків в Криму, невідомий контракт із Дніпром та закулісся угорського футболу.
+7

Медведенко: «Мене більше впізнають в Лос-Анджелесі, ніж у Києві»

Друга частина інтерв’ю SporttravelerUA з єдиним українцем, який став дворазовим чемпіоном NBA, Станіславом Медведенком. Тут про найкращих гравців української Суперліги, конфлікт із Бродським, розборки з Кличком та чому український спорт трошки в дупі. В кінці можна глянути повну відеоверсію. Не забудьте підписуватись на блог.
Реклама 18+