Останній день європейського гандболу в перший день літа

1.06.2014Кельн«Ланксесс Арена».Ліга чемпіонів.Матч за 3 місце:

ЛЧ ЛЧ

Веспрем(Угорщина) – Барселона(Іспанія) 25:26

Іспанська " Барселона " - третя , а " Веспрем " - четвертий у Кельнs.Матч за третє місце Ліги Чемпіонів 2013/2014 вийшов дуже напруженим і цікавим.

Початок поєдинку відрізнявся від півфінальних зустрічей , там команди демонстрували відкритий і швидкісний гандбол , тут же навпроти Барса і Веспрем підлягає атакували і не здійснювали дурні втрати , що ще раз підтверджувало важливість поєдинку .

У обох команд здорово діяли воротарі і не дуже вийшла гра в позиційній атаці , а точніше гра , то виходила , а ось забити не завжди.Тому результат був таким ,що за перші п'ятнадцять хвилин гри було забито лише шість м'ячів на двох (3:3) , ближче до 20 хвилині гри команди вже розжилися голами , правда , на хід поєдинку це ніяк не вплинуло , команди як грали на рівних з почерговим обміном голами , так і продовжували грати в тому ж руслі. Результат гри був відомий лише на останніх секундах 26:25 перемагає " Барселона ", а " Веспрем " залишається ні з чим в цей вечір.

 Highlights: FC Barcelona - MKB-MVM Veszprem

1.06.2014Кельн«Ланксесс Арена».Ліга чемпіонів.Фінал:

ЛЧ ЛЧ

Киль(Німеччина) – Фленсбург(Німеччина) 28:30

Фантастичні 48 годин для Фленсбурга. Ці вихідні увійдуть до історії клубу як найвдаліші , після того як Фленсбург двічі програв у фіналі Ліги Чемпіонів у 2004 (Целье) і в 2007 (Кілю) . Цього вікенду фортуна повернула боржок німецькому топ - клубу.

Фінал , від якого чекали багато чого !!! Так, так саме так , це був не просто фінал , це німецьке дербі у фіналі Ліги Чемпіонів , вперше за всю історію проведення турніру в даній формулі.Якщо подивитися трохи назад , то з 2011 року німецькі клуби на вершині європейського гандболу . І крім них з того самого 2011 нікому не вдається виграти лігу .

Що , стосується , самої гри , то тут все як завжди в бундеслізі.Команди по черзі ведуть у рахунку , грають у швидкісний , силовий гандбол з великою кількістю гольових і барвистих моментів. З розв'язкою гри в самому кінці за кілька секунд до кінця 29:27 .

Цього разу перемогу святкували гравці і тренера Фленсбурга, а Кілю довелося задовольнятися другим місцем.Це перше чемпіонство Фленсбурга(2 поразки в фіналі),а в Кіля четвертий програний фінал (3 перемоги в фіналі)

Highlights Price giving ceremony of the VELUX EHF FInal4

Top 5 goals: VELUX EHF FINAL4 Top 5 Saves: VELUX EHF FINAL4 Best 7: VELUX EHF FINAL4

ЛЧ

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
ГК Мотор
+12
Реклама 18+
Написать комментарий
Реклама 18+