Архітектор, професор, маестро, або просто Андреа Пірло. Правила життя

Як і більшість великих гравців з Італії, Андреа Пірло феєрив на полі до "похилого" (як для футболу) віку - завершив кар'єру півзахисник у 38 років, перебуваючи у стані американського клубу «Нью-Йорк Сіті». Був також «Інтер», його заклятий ворог «Мілан», де Андреа провів 10 років, а також заклятий ворог обох цих клубів - «Ювентус».

Проте, навіщо я буду переповідати тут про всю кар'єру цього футболіста, про його досягнення, як він грав, який у нього був стиль? Про це прекрасно знає кожен шанувальник гри в м'яч. Тому давайте просто насолодимось прекрасними словами Пірло. На різні теми - як і про улюблену гру, так і про звичайне життя. А також дізнаємось думки інших людей нашої з вами індустрії щодо чи не найталановитішого італійського футболіста.

Отож, поїхали. Андреа Пірло. Правила життя.

Чезаре Пранделлі: «Тільки у таких геніїв, як він, є така інтуїція. Пірло – і є футбол».

Марчелло Ліппі: «Пірло – мовчазний лідер. За нього говорять його ноги».

Хаві: «Пірло – це натуральний, непідробний клас. Я завжди вважав Андреа кращим італійським футболістом. Футболіст з великої літери, вражаючий. У світі немає гравця, котрий має талант Пірло. Ми грали на всіх рівнях перед тим як, нарешті, пересіктись, коли він грав за Італію, "Мілан" і "Ювентус". Я завжди був уболівальником і прихильником Пірло».

Мішель Платіні: «Якщо б Андреа був піснею, то під час її виконання все навколо б затихало і ставало неважливим».

Роберто Баджо: «Просто неймовірно грандіозний Пірло! Його бачення поля, те, що він робить з м'ячем, як він створює моменти, робить його справжньою суперзіркою. У Андреа є те, що можна побачити вкрай рідко».

***

Ну що, як завжди жду ваших коментарів та рада будь-якій критиці по ділу!

А як вам Пірло? Що думаєте про його правила життя і про нього особисто? Діліться своїми думками!

Дякую за приділену моєму матеріалу увагу.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Футбольна girl
+6
Популярные комментарии
Денис Юдінков
+5
По цитатах відчувається, що розумний на полі - він розумний і в житті.
djorkaeff
+4
Оформлення трошки попсувало враження від матеріалу. Гарне рішення з паралельною цитатою про персонажа від інших відомих осіб.
Оцінка - 6.
Олег Щербаков
+3
Оригінальний захід: спочатку цитата Пірло, потім - когось про нього. Те, що зробили картинки - добре. Але все ж вони не найкращі.
Оцінка - 7.
Написать комментарий 16 комментариев
Loading...
Реклама 18+