Tribuna/Футбол/Блоги/Його Величність Футбол/«Шахтар» домінує на дитячому рівні. Взяли всі чотири чемпіонства

«Шахтар» домінує на дитячому рівні. Взяли всі чотири чемпіонства

В «Динамо» – лише один фінал.

1 июля 2019, 19:30
7

Поки «Динамо» перемагало в чемпіонатах U-19 та U-21, «Шахтар» взяв реванш на рівні Дитячо-юнацької футбольної ліги. І вперше в історії став чемпіоном у всіх чотирьох вікових категоріях. Раніше таке досягнення підкорювалось лише «Динамо».

U-14. У фіналі «Шахтар» мінімально обіграв «Динамо» (1:0), бронзу взяли «Карпати».

U-15. В фіналі «Шахтар» переміг «Карпати» (3:2). «Динамо» – третє.

U-16. В фіналі «Шахтар» розгромив «Скалу» (3:0). Третє місце – за «Дніпром». «Динамо» під керівництвом Юрія Дмитруліна фінішувало лише сьомим.

U-17. В фіналі «Шахтар» знову не мав проблем – 4:0 обіграв «Зміну-Оболонь». В «Динамо» бронза.

Минулого сезону ситуація була схожою – в ДЮФЛ «Шахтар» не виграв лише чемпіонат U-16, в якому перемогло «Динамо». Кияни також виграли чемпіонат U-19, а «Шахтар» фінішував першим в чемпіонаті дублерів.