Tribuna/Футзал/Блоги/Футзальна Екстра-ліга. Підсумки 12-го туру

Футзальна Екстра-ліга. Підсумки 12-го туру

У матчах  чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі у 12-му турі херсонський «Продексім» пішов у відрив від своїх переслідувачів. Тепер відставання від другого і третього місць складає 5 пунктів і найбільш цікава боротьба за вісімку найкращих із дев’яти...

Автор — Алекс1982
21 ноября 2021, 23:07

У матчах  чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі у 12-му турі херсонський «Продексім» пішов у відрив від своїх переслідувачів. Тепер відставання від другого і третього місць складає 5 пунктів і найбільш цікава боротьба за вісімку найкращих із дев’яти команд, схоже, триватиме серед аутсайдерів.

«Сокіл» (Хмельницький) – «Моноліт» (Харків) – 4:4 (3:1)

Голи:  Бабак (3,20,35), Сохорук (6) – Ланко (8), Вл. Сорокін (23), Рибак (27), Литвиненко (40).

Підопічні Романа Ковальчика не змогли здобути перемогу над прямим конкурентом за потрапляння до вісімки найкращих команд Екстра-ліги, хоча за 37 секунд до фінального свистка вели в рахунку 4:3. Позбавив трьох очок господарів паркету … голкіпер харків’ян Дмитро Литвиненко, який зрівняв рахунок і приніс нічию колективу Романа Перадзе - 4:4. Варто відзначити у цій грі гравця «Сокола» Кирила-Іллю Бабака, який записав до свого активу хет-трик.

«Де Трейдинг» (Миколаївка) – «Кардинал-Рівнестандарт» - 4:1 (3:0)

Голи: О. Іванов (3), Сагайдачний (11, 36), Катеринін (17) – Бондар (39)

У цій грі команда із Донеччини повністю переграла гостей із Рівного. Вже у першому таймі підопічні Олександра Хурсова фактично зробили гру, відвантаживши у ворота Іллі Бакінського три сухих м’ячі. Після перерви граючий тренер рівнян Олександр Бондар зумів «завести» своїх підопічних і ті мали чимало моментів забити не 1 чи 2 м’ячі. Утім,  Олександр Кравець у цій грі творив дива у рамці воріт. Єдине на що спромоглися рівняни це забити гол престижу за рахунку 0:4 у виконанні нев’янучого Олександра Бондаря.

«ХІТ» (Київ) – «»Ураган» (Івано-Франківськ) – 3:5 (1:2)

Голи: Авто (18), Журба (34), Педяш (34) – Абакшин (8, 16, 32), Фаренюк (30), Кордоба (38)

Діючий чемпіон України з футзалу, івано-франківський «Ураган», ледь не втратив перемогу у матчі із ще одним лідером першості, київським «ХІТом». До 33-ї хвилини гри хлопці Максима Павленка завдяки хет-трику Даниїла Абакшина та голу Артема Фаренюка вели в рахунку 4:1. Утім, за хвилину Сергій Журба та Олександр Педяш скоротили розрив у зустрічі – 3:4. Однак, на більше підопічних Олега Лук’яненка не вистачило і ті в кінці матчу пропустили постріл досвідченого Романа Кордоби, який встановив остаточний результат гри – 5:3 на свою користь.

«Енергія» (Львів) – «Продексім» (Херсон) – 3:4 (1:2)

Голи: Кузь (18, 28), Авто (34) – Зварич (3, 38), Корсун (15), Шотурма (27)

Чотириразові чемпіони України з футзалу добряче «намучилися» у Львові з місцевою «Енергією», яка 9 матчів поспіль не може здобути перемогу в чемпіонаті. До 15-ї хвилини херсонці вели в рахунку 2:0, але до розгрому справа не дійшла. Досвідчений Тарас Кузь все робив для цього можливе, але на його дубль у ворота Юрія Савенка дублями відповіли Михайло Зварич та Ігор Корсун. Тож важка перемога «Продексіма» з рахунком 4:3.