Tribuna/Футзал/Блоги/Новости футзала/Тримайте мене п’ятеро! Олександр Педяш знищує колишню команду

Тримайте мене п’ятеро! Олександр Педяш знищує колишню команду

«ХІТ» - «Сокіл» - 14:2 (9:0)

Автор — Алекс1982
5 грудня 2021, 11:52

Голи: Школьний (2, 10, 24), Сірий (3), Лебідь (8), Педяш (8, 12, 27, 39, 39), Чернявський (12, 35, з пен), Ліфер (17), Кібиш (19)

Гра у Києві стала справжнім бенефісом гравця збірної України Олександра Педяша. Нападнику господарів втретє в кар’єрі повторилося подібне досягнення в рамках Екстра-ліги. Що цікаво перший і другий пента-трики Олександр робив у футболці… «Сокола» в сезонах 2016/2017 і 2017/2018. Ще в першому таймі Олександр Педяш записав на свій рахунок дубль, а після перерви «вистрілив» ще тричі, додавши сивини у скроні свого колишнього наставника Романа Ковальчика. Підтримав гольову феєрію свого напарника Олександр Школьний, який відзначився хет-триком. Ще по голу на свій рахунок записали Микола Кібиш, Ярослав Лебідь, Євген Сірий, Олександр Ліфер та Ігор Чернявський – двічі. У складі хмельниччан по м’ячу забили Вадим Данилюк і Максим Стрельцов. Прикметно, що пента-трик у грі із «Соколом» дозволив Олександру Педяшу очолити снайперські перегони із 12-ма влучними ударами.

«Енергія» - «Viva Cup» - 1:0 (0:0)

Гол: Когут (38)

Якщо у грі між «ХІТом» та «Соколом» глядачі побачили 16 забитих голів, то у Львові місцева «Енергія» та харківський «Viva Cup» професійно «засушили» матч. Лише за дві хвилини до фінального свистка Юрій Когут «розпечатав» ворота наддосвідченого Дмитра Литвиненка, встановивши остаточний результат зустрічі – 1:0 на користь «Енергії». Ця звитяга стала для львів’ян першою за останні 10 ігор. Востаннє підопічні Валерія Легчанова відчували смак перемоги ще 5 вересня у матчі 2-го туру проти «Кардинал-Рівнестандарту» (5:2).

АФФК Суми – «Продексім» - 0:4 (0:3)

Голи: Білоцерківець (1), Д. Роза (4), Автогол (15), Клаудіньо (23)

В Сумах місцева команда не змогла нічого протиставити срібному призеру минулого чемпіонату «Продексіму». Херсонці ще в першому таймі забили у ворота господарів три м’ячі. На першій хвилині відзначився Микола Білоцерківець, а на четвертій рахунок у грі став уже 2:0 на користь гостей. Голом відзначився Даніель Роза. До перерви м’яч у свою рамку заштовхав Денис Зеленкевич. У другому таймі сумські футзалісти зіграли більш злагоджено в захисті, припустившись усього однієї помилки, якої вистачило для голу Клаудіньо, який втсановив остаточний рахунок у грі. Для «мельників» ця перемога стала десятою підряд в чемпіонаті і вони впевнено очолюють турнірну таблицю, випереджаючи на 5 очок київський «ХІТ».

Турнірне становище: 1. «Пролексім» - 34 очка, 2. «ХІТ» - 29, 3. «Ураган» - 24, 4. «Кардинал-Рівнестандарт» - 16, 5. «Енергія» - 14, 6. «Viva Cup» - 11, 7. «Де Трейдинг» - 10, 8. АФФК Суми – 9, 9. «Сокіл» - 6.

Кращі бомбардири: О. Педяш («ХІТ») – 12, М. Волянюк («Кардинал-Рівнестандарт») і О. Школьний («ХІТ») – по 11, Я. Лебідь («ХІТ») - 10