Tribuna/Профиль/soandso/Комментарии
soandso

soandso

Україна, РаздельноеДата регистрации: 12 июля 2019 г.

Комментарии пользователя

soandso
ответил на комментарий пользователя Игорь Шевченко
Это и все ,а где остальные 500 страниц?
Це було б цікаво. Проте основна думка даного поста про залежність досягнення турнірних результатів команд від міграції гравців, процеси глобалізації, які формують трудові потоки спортсменів як невід’ємну складову розвитку футболу
soandso
нет, рос я, конечно, не на журналах
soandso
Понятно. Наверное, у меня другое впечатление о Франкове как журналисте
soandso
ответил на комментарий пользователя dima.diwade
Такой заголовок больше подойдет под интервью, чем для такого поста. 3 ошибки в первом абзаце - это перебор http://prntscr.com/okq7z5 (поправьте, если я не прав). Материал подобран хорошо. Отлично отображает этого человека и его "правила жизни". Местами перебор цитат об одном объекте (например, о СМИ). По этой причине пост вышел немного затянутым, к концу было уже тяжело держать себя сконцентрированным на материале, хотелось дочитать поскорее. А еще, самое крутое правило Франкова о себе вы не нашли - http://prntscr.com/okqb8m :) По структуре и оформлению - гуд. Оценка - 6
Спасибо за пояснения! Что качается указанного вами описания в твиттере то, чего говоря, чисто субъективно не заметил бы, не воспринял бы его значимым.
soandso
ответил на комментарий пользователя Євген Журавльов
Вообще-то, преступно то, что он юным читателям закладывал совковые паттерны в редакционках конца 90-х начала 2000-х. Да и сейчас его издание без рвотного рефлекса читать невозможно. Купил несколько номеров в поезд. Неинтересно совсем читать отчеты о матчах в духе "прострелил-ударил" в эпоху Youtube. Максимально мерзкий персонаж.
Перепрошую, яке значення вкладаєте у "совковые паттерны" в даному випадку? Зараз його робоу важко преоцінити. Окрім всього іншого журнал відіграє важливу роль в епоху, що вже намічається, переходу від контнету до форми. Ще багато років тому медійники-науковці прогнозввали такий перехід, причому як в медіа, так і вніших галузях. Як зараз подається матеріал в медіа – один і той самий темплейт для різних постів, причому й різник рубрик. Відрізняються вони тільки текстом і картинками. За прогнозами, над кожним окремим матеріалом працюватиме дизайнер. Очевидно використовуватимуться технології збагаченої реальності. В такому випадку важливою буде не інформація, а враження, емоція, форма яку набуває світ. За думкою науковців медіа майбутнього – не інформування, а створення образу, що за багатьма показниками буде фантомною сутністю. Ці тенденції технології як підґрунтя для такого перебігу подій вже існують. Про AR всім відомо, на якійсь ітерації вжепрацює розроблений текстовий редактор Gutenberg (використовується і в CMS і у фреймворках), який довзоляє унікалізувати верстку кожної окремої сторінки сайту, та багато ін. Разом з тим , при такому перході є великий ризик стосовно того, що людина адекватно не буде/захоче аналізувати навколишній світ. М. Жванецкий ще давно написав: "Необходимость мышления впервые была признана ещё до нашей эры. Сегодня она наконец-то отвергнута." Це проблема того, що виникатимуть великі можливості, коли досить легко експлуатуватимуть емоції, почуття, інстинкти великих верств населення. Той же Жванецький писав: "Ты понимаешь… нет! Не понимаешь, ты не можешь понимать. Ты чувствуешь!" Праці А. Франкова якраз повертаюсь людину до такого способу сприйняття подій, при якому треба мислити, аналізувати, а непросто відвідати той чи інший ресрус для "доброго настрою".
soandso
Участвую