Tribuna/Футбол/Блоги/Данило Сікан

Данило Сікан

Дебютував у дорослому футболі 12 серпня 2018 в домашньому матчі Прем’єр-ліги проти луганської «Зорі» (0:1), замінивши на 85 хвилині матчу Сергія Мякушка[1]. На початку зимового трансферного вікна Данила намагалися переманити донецький «Шахтар», київське...

Автор — Володимир1221
24 ноября 2021, 23:12

Дебютував у дорослому футболі 12 серпня 2018 в домашньому матчі Прем'єр-ліги проти луганської «Зорі» (0:1), замінивши на 85 хвилині матчу Сергія Мякушка[1]. На початку зимового трансферного вікна Данила намагалися переманити донецький «Шахтар», київське «Динамо», німецькі «Гоффенгайм 1899» і «Нюрнберг» та португальський «Спортінг»[2].Конкуренцію за молодого гравця виграв «Шахтар», підписавши гравця безкоштовно. Інформацію про трансфер було підтверджено 21 січня 2019. Гравець уклав контракт з «гірниками» на 3 роки[3].

13 лютого 2019 був орендований «Маріуполем»[4][5]. Дебютував за клуб у матчі 21-го туру Прем'єр-ліги проти «Чорноморця» (0:0), замінивши на 85-й хвилині Вакулу[6][7].

Дебютував за «Шахтар» у Прем'єр-лізі 4 серпня 2019 року, у матчі проти свого рідного клубу «Карпати»[8], у якому «гірники» перемогли «левів» з рахунком 3:0[9]. 26 листопада 2019 дебютував у Лізі чемпіонів, замінивши Мораеса на 90-ій хвилині матчу проти «Манчестер Сіті»[10]. Загалом у сезоні в складі «Шахтаря» нападник виграв Прем'єр-лігу, взявши участь в 7 матчах за «гірників» (плюс одна гра в Лізі чемпіонів).

У вересні 2020 року знову був відданий в оренду в «Маріуполь»[11]. 7 листопада забив перший гол в клубній кар'єрі у матчі проти «Олімпіка»[12]. Першим у кар'єрі дублем відзначився 9 травня у матчі УПЛ проти чернігівської «Десни» (4:1)[13].