Tribuna/Футбол/Блоги/PAVLECHKO/ІСТОРІЯ МАТЧІВ УКРАЇНИ З ІСПАНІЄЮ

ІСТОРІЯ МАТЧІВ УКРАЇНИ З ІСПАНІЄЮ

Сьогодні Україна зустрінеться з Іспанією у рамках 2-го туру Ліги Націй. Команди зустрічалися 5-ть разів, та всі 5-ть матчів були безвиграшними для нашої збірної.

Блог — PAVLECHKO
6 сентября 2020, 16:10
1

Україна - Іспанія : історія матчів

Перший матч між цими командами відбувся в 2003-му році на НСК «ОЛІМПІЙСЬКИЙ». Це був відбір до ЄВРО-2004. Зустріч ,тоді, закінчилася в нічию (2:2).

На гол Андрія Вороніна, який був забитий на 11-й хвилині, іспанці зуміли відповісти голами Рауля на 84’, та Ечеберії на 87’. Але на 90’, Горшков зумів відправити м’яч у сітку, та вирвати одне очко.

10 вересня 2003-го року команди зіграли свій другий матч у групі до відбору на ЄВРО. Гра відбувалася вдома у суперника.

Іспанія виявилася сильніша, та перемогла «блакитно-жовтих» (2:1).

Єдиний  гол у ворота Іспанії забив Андрій Шевченко, який того ж року виграв Лігу Чемпіонів УЄФА з Міланом.

На історичному, для України, Чемпіонаті Світу, українцям також довелося зіграти з іспанцями.

В першому турі ЧС, ми, розгромно поступилися (0-4), одному з претендентів на перемогу в турнірі, але згодом переграли Туніс та Саудівську Аравію, та дійшли до 1/4 Чемпіонату Світу, програвши Італії 0-3.

Дві останні зустрічі були зіграні на відборі до ЄВРО-2016. В обох матчах збірна Іспанії одержала мінімальну перемогу (1:0). Матч в Києві запам’ятався: відбитим пенальті Пятова , та неймовірним куражом Давіда де Хея.

Віримо, що сьогодні Україна перерве, цю невдалу серію матчів проти Іспанії, та забере додому 3 очка.