Tribuna/Футбол/Блоги/Sport by Alex/Фарерська Прем'єр-Ліга. Короткий огляд одинадцятого туру

Трохи затягнув з оглядом чергового туру ФПЛ, матчі відбулися ще в суботу.

Блог — Sport by Alex
Автор — duce
6 июля 2020, 19:05
1

«Ітроттерфелаг» - «Гавнат Болтфелаг» 1-2 Стартував тур матчем лідера чемпіонату, проти міцного середняка. «ІФ» розпочав активніше, і забив вже на 5 хвилині, відзначився Ганс Лервіг, котрий перебрався кількома тижнями раніше з «Вікінгуру», де не мав місця в основі. Відігралися гості на 29 хвилині, Матіас Н’ягаард забив свій четвертий м’яч в сезоні. В середині другого тайму Рене Йоенсен вивів «ГБ» вперед. За менш-більш рівної гри лідери чемпіонату перемогли на класі.

«Скала ІФ» - «Вікінгур Гота» 0-4

«Вікінги» зробили результати у матчі проти скали за перші 20 хвилин. Почав розгром господарів Якуп Йогансен, на 14 хвилині другий м’яч забив Лукаш Цеслевіч, реалізувавши пенальті. За 4 хвилини ще один пенальті реалізував Атлі Грегерсен. Під завісу тайму четвертий гол забив Вукасін Томіч. «Скала» нічого адекватного протиставити супернику не змогла. Впевнена перемога «Вікінгура», котра, враховуючи поразку «ІФ» піднімає їх на 5 місце.

«Аргір Болфелаг» - «Болтфелаг-36» 0-4 Також впевнену перемогу здобув і «Б-36», хоча тут було не все так швидко. Міхал Пжибильскі перервав свою триматчеву безгольову серію. Другий тайм почався з голу Ерні Фредеріксберга, Себастьян Пінгель за двадцять хвилин забив третій, а на 86-й добив суперника Меінгард Ольсен. Досить легка перемога «Б-36».

«Клаксвікар» - «Твойройрі Болтвефлаг» 2-1 «КІ» змусив трохи похвилюватися своїх фанів. На 18 хвилині Йон Віллі Лео вивів гостей вперед. Ігрова та територіально перевага були повністю за «Клаксвікаром», але м’яч вперто не хотів йти у ворота. Лише в середині другого тайму капітан діючих чемпіонів Якуп Андреасне зрівняв рахунок, а в кінцівці матчу свою перевагу «КІ» втілив в ще один гол – забив Йоаннес Б’ярталід.

«Нес Сокнар» - «ЕБ/Стреймур» 1-0 Не зважаючи на те, що «Стреймур» нині кращий серед інших за останні 5 матчів вони набрали лише 1 очко. Єдиний м’яч забив Салмундур Бех.

Турнірна таблиця - без особливих змін, "Вікінгур" знову випередив "ІФ".

Матчі 12 туру заплановано на 12 липня:

12.07.2020 - 17:00 - "Болтфелаг-36" - "Клаксвікар" (*****)

12.07.2020 - 17:00 - "Твойройрі Болтфелаг" - "Нес Сконар" (**)

12.07.2020 - 17:00 - "ЕБ/Стреймур" - "Гавнар Болтфелаг" (****)

12.07.2020 - 17:00 - "Ітоттерфелаг" - "Скала ІФ" (*)

12.07.2020 - 17:00 - "Вікінгур Гота" - "Аргія Болтфелаг" (***)

Перший дивізіон:

"Вестур-07" - "Вікінгур-2" 2-2

"Болтфелаг-71" - "Гавнар Болтфелаг-2" 4-2

"Гойвік" - "Клаксвікар-2" 2-3

"Нес Сокнар-2" - "Болтфелаг-68" 3-1

"Болтфелаг-36-2" - "Аргія Болтфелаг-2" 2-2

Лідирують дублі "НСІ", "Вікінгура" та "КІ", "Б-68" на відстані однієї перемоги від бажаного третього місця.