Tribuna/Стрельба/Блоги/Український спорт I Олімпіада/Влучний постріл в золото. Сергій Куліш здобув перемогу на етапі КС з кульової стрільби (+відео)

Влучний постріл в золото. Сергій Куліш здобув перемогу на етапі КС з кульової стрільби (+відео)

Напружене протистояння з представником Індії.

Автор — Olga Bilyk
2 июня 2022, 13:21

Срібний призер Олімпіади в Ріо Сергій Куліш здобув золоту медаль на етапі Кубку світу з кульової стрільби, який проходить в Баку.

В фіналі змагань з малокаліберної гвинтівки на 50 м українець залишився сам на сам з представником Індії Свапніл Кусале. Спортсмени влаштували справжню дуель напруги і витримки.

І, хоча індус не відставав, постійно зрівнюючи рахунок, Сергій більш влучним пострілом в «десятку» поставив остаточку крапку в питанні, хто тут найкрайще стріляє. І навіть викликав усмішку тренера, який не відривав погляду від свого подопічного і навіть, здається, не моргав.

411,0 очка українця стали комфортним відривом та забеспечили йому золото цих змагань, тоді як Свапніл Кусале (409,1 очка) здобув срібло, а представник Фінляндії Алекс Леппа (407,8) став третім.

Переглянути відео змагань та разом із Сергієм затамувати подих в фіналі можна тут 👇