Tribuna/Легкая атлетика/Блоги/Український спорт I Олімпіада/У фіналі здолала росіянку та з рукою на серці послухала гімн. Відео перемоги Чисяткової на молодіжному ЧС з самбо

У фіналі здолала росіянку та з рукою на серці послухала гімн. Відео перемоги Чисяткової на молодіжному ЧС з самбо

Дуже круті емоції.

Українка Наталя Чистякова виграла золото на чемпіонаті світу з самбо серед юніорів. У фіналі турніру в категорії до 72 кг вона перемогла росіянку Катерину Дорошенко.

На нагороджені у грецький Салоніках вдруге прозвучав гімн України. До цього перемогу збірній принесла Софія Бордінських.

Загалом українці взяли 19 медалей на цих змаганнях та зайняли 3-е місце у загальному медальному заліку.