Tribuna/Футбол/Блоги/Спільний Футбол/Кубок України. 1/4 фіналу: «Ворскла» - «Шахтар» (0:4)

Кубок України. 1/4 фіналу: «Ворскла» - «Шахтар» (0:4)

Донецький «Шахтар» легко справляться з полтавською «Ворсклою» в першому матчі 1/4 Кубка України.

Автор — Denys Cherednychenko
3 марта 2016, 12:13

"Гірники" просто на просто не замітили полтавську команду та можна сказати двома ногами у пів-фіналі Кубка України.

Підопічним Луческу крім того що вдалося забити швидкий м'яч на 4-й хвилині, також вдалося повністю контролювати хід поєдинку протягом всього ігрового часу. Що стосується полтавчан то їм явно бракувало швидкості в атаці та зібраності у захисті, що в першому таймі, що й в другому таймі. Крім того, підопічні Сачка примудрилися пропустити ще три м'ячі у свої ворота та отримати червону картку в другому таймі.

Коротше кажучи, чекалося гарної та агресивної гри від "Ворскли", а вийшло чесно кажучи що попало. Ну і тепер полтавчанам потрібно ой як сильно напрястися щоб хоч якось добитися гарного результату в матчі-відповіді.

Матч: "Ворскла" (Полтава) - "Шахтар" (Донецьк);

Турнір: Кубок України (1/4 фіналу);