Tribuna/Футбол/Блоги/DYNAMIKA/Вітіньйо – новий лідер та бомбардир «Динамо»?! Огляд спарингу киян з «Рударом»

Блог — DYNAMIKA
Автор — Semen Novikov 🤠
7 февраля 2022, 21:47
2

«Динамо» Київ продовжує готуватися до весняної частини сезону. Команда Мірчі Луческу провела вже 8-й товариський матч у міжсезоння і, як і раніше, не програє. Наразі перемога з рахунком 1:0 над клубом «Рудар» із Чорногорії.

Герой цієї зустрічі – Вітіньо. Як бразилець стає новим лідером «Динамо», а сама команда набирає оберти – новий ролик на каналі «Динаміка». Полетіли!

00:00 – тизер;

00:17 – Де Пена на позиції «десятки» – не все так погано, як здавалось. Цікавий винахід від Луческу;

01:50 – висновки з приводу першого тайму. Ви здивуєтесь, але тут тільки позитив;

02:15 – другий тайм: симпатичні комбінації, легкість, пресинг Гвардіоли. Просто кайф!;

03:30 – гол на останніх хвилинах, як логічне завершення матчу. Продовжуємо захоплюватися;

04:00 – Вітіньйо просто красунчик. Ще один топовий матч від бразильця;

04:25 – лише 1:0 на табло – не показник! Кияни грали дуже добре;

05:15 – саме таке «Динамо» ми хочемо бачити у другій частині сезону. Висновки;

05:44 – P.S. :)