Tribuna/Хокей/Блоги/НХЛ: Рейнджери знову перемагають в овертаймі, Даллас зрівнює рахунок.

НХЛ: Рейнджери знову перемагають в овертаймі, Даллас зрівнює рахунок.

Автор — Olegolas
10 травня, 09:48

У Грі №3 Другого раунду Східної конференції Нью-Йорк Рейнджерс здобули драматичну перемогу 3:2 над Кароліна Гаррікейнз в овертаймі. панарін забив переможний гол на 1:43 овертайму, забивши гол після передачі Вінсента Трочека. Рейнджерс тепер ведуть у серії 3-0. Кріс Крайдер та Алексіс Лафреньєр також відзначилися голами, а шестеркін зробив 45 сейвів. Для Гаррікейнз відзначилися Джейк Гюнцель та свечников, який зрівняв рахунок за 1:36 до фінальної сирени третього періоду. Кароліна не реалізувала жодної з 5 можливостей гри в більшості. Тренери обох команд визнали потребу поліпшити гру своїх команд у подальших матчах.

У Грі №2 Другого раунду Західної конференції Даллас Старз здобули перемогу 5:3 над Колорадо Евеланш. Роупе Хінтц був зіркою матчу, забивши гол і зробивши три результативні передачі. Міро Хейсканен відзначився двома голами, а Джейк Оттінджер зробив 28 сейвів для Зірок. нічушкін, Брендон Дюхейм і Йоель Ківірантта відзначилися для Колорадо. Далас вийшов вперед 4:0 до третього періоду завдяки голам Хейсканена (2), Хінтца та Тайлера Сегіна. Колорадо намагався наздогнати у третьому періоді, забивши тричі, але гол у порожні ворота Еси Ліндела закріпив рахунок 5:3 на користь Зірок. Серія тепер зрівняна 1-1 перед Грою №3 у Колорадо в суботу.