Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😮 «Баєр» прямо зараз програє: «Штутгарт» може перервати безпрограшну серію Хабі Алонсо з 45 матчів

Показуємо головне з матчу.

Автор — Vladick Garankov
27 квітня, 20:55

Прямо зараз триває матч між «Штутгартом» та «Баєром», в якому підопічні Хабі Алонсо поступаються в рахунку 1:2. На старті другого тайму вони пропустили два м'ячі, але вже встигли зменшити відставання після голу Аміна Адлі.

Зараз безпрограшна серія чемпіонів Бундесліги складає 45 матчів і має всі шанси сьогодні перерватись. Як думаєте, трапиться це?

Дивимось відео усіх голів:

Кріс Фюріх скористався помилкою захисників «Баєра» та впевнено скористався своїм шансом. ВІДЕО.

Фантастина передача зі своєї половина поля, удар між ноги воротарю, але штанга. «Штутгарту» пощастило, що першим на добиванні був Деніз Ундав. ВІДЕО.

Команда Хабі Алонсо холоднокровно відповіла хорошою атакою. ВІДЕО.

В одному з епізоді тренер не стримав емоцій і отримав жовту картку.