Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🔥 Гаряче Класичне на рівні U-19: гравці академій «Динамо» та «Шахтаря» ледь не влаштували махач після матчу

Переросло в конфлікт між Бєліком і персоналом киян.

Автор — Julia Hrabova
10 травня, 13:55
7

Сьогодні, 10 травня, команда U-19 «Динамо» зіграла з однолітками «Шахтаря». Киянам потрібна була лише перемога, адже гірники на 1 бал переважали в турнірній таблиці.

Наприкінці першого тайму Маткевич відкрив рахунок і вивів свою команду вперед. А от другий почався із вилучення Захарченка, в результаті кияни грали в меншості. Проте, це їм не завадило забити й другий гол у ворота донецького клубу. На 57-й хвилині відзначився Балаба. Після вже двох забитих мʼячів Огарков таки зменшив відрив у рахунку й став автором гола у ворота киян.

Київський клуб усе ж таки здолав суперника у надважливому поєдинку з рахунком 2:1 – і взяв першу сходинку турнірної таблиці.

Найцікавіше почалося після гри. Всі гравці «Динамо» й вихованці академії вибігли на поле і почали святкувати перемогу. І тут почалося.