Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Треш: «Ганновер» відмовився продовжувати поєдинок з «Гамбургом» через банер їх же фанів

Відомо, що сталося.

Автор — Danylo Syrotiuk
9 лютого, 21:02

Матч 21-го туру Другої Бундесліги між «Гамбургом» та «Ганновером» був призупинений на 53-й хвилині через образливий плакат гостей.

Фани «Ганновера» вивісили банер, на якому зображений власник їх клубу під прицілом. Річ у тім, що у Мартіна Кінда завжди були напружені стосунки з фанами, через розбіжності у баченні розвитку клубу.

Банер побачили гравці команди. Спочатку вони попросили його прибрати, але отримали відмову. Після цього вони розвернулися і пішли у роздягальню. У підсумку матч був призупинений за рахунку 2:3 на користь «Ганновера».

У турнірній таблиці Другої Бундесліги «Гамбург» посідає 2-у сходинку, в той час, як «Ганновер» розташувався на 6-й позиції.

UPD: поєдинок було відновлено, арбітр компенсував 16(!) хвилин наприкінці другого тайму. «Ганновер» вирвав перемогу на 90+8 хвилині. Матч завершився з рахунком 3:4.