Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/В дотик і прямо в девʼятку: справжній шедевр від Теллеса у чемпіонаті Саудівської Аравії
ВІДЕО

Є кадри прямо з трибун.

Автор — Danylo Syrotiuk
22 грудня, 17:56

Матч 18-го туру чемпіонату Саудівської Аравії між «Аль-Насром» та «Аль-Іттіфаком» голкіпер гостей запамʼятає надовго.

Справа в тім, що на 43-й хвилині матчу, лівий захисник господарів поля Алекс Теллес, поклав просто неймовірну гармату у ворота команди Джеррарда. Після подачи з флангу, гравець «Аль-Іттіфака» «запалив свічку» поблизу штрафного майданичка, Теллес зреагував миттєво та приклався щосили до мʼяча. Таким чином, завдяки забитому мʼячу, команда господарів пішла на перерву переможцями (1:0).

Цей гол для бразильця став другим у футболці «Аль-Насра».