Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Надвольова перемога «Арсенала» над «Лутоном» – на 90+7 (!) хвилині! У вирішальній атаці взяв участь Зінченко
Відео

А переможний м'яч знову забив Райс.

6 грудня, 09:30
5

«Арсенал» у божевільному матчі вирвав перемогу над «Лутоном» (4:3). Переможний м'яч команда Артети забила на 90+7 хвилині зустрічі. Це був останній шанс лондонців і вони ним скористалися.

Олександр Зінченко з'явився на 64-й хвилині за рахунку 3:3 і записав на свій рахунок передгольову передачу.

Українцю довірили виконати штрафний удар з центра поля - він завантажив м’яч у штрафний майданчик. Потім Зінченко підключився до позиційної атаки.

Захисник обігрався з Едеґором і норвежець прийняв остаточне рішення - подавати у штрафний майданчик.

Капітан не прогадав, адже подачу впевнено замкнув Деклан Райс, який цього сезону вже забивав дуже важливі голи - переможний в матчі проти «МЮ» та гол проти «Челсі», який допоміг здобути нічию.

Цього разу вийшло щось по-справжньому неймовірне!