Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«МЮ» – невиправний: розгубили 3:0 з командою Чемпіоншипа, VAR врятував на 120-й, виграли по пенальті
Відео

Шалений півфінал Кубка Англії!

21 квітня, 21:00
3

Другий півфінал Кубка Англії став значно видовищнішим, ніж вчорашня зустріч «Манчестер Сіті» та «Челсі».

«Постарався» сьогодні «Манчестер Юнайтед» – ледь не вилетів від «Ковентрі», маючи комфортну перевагу.

◾️ Вже у першому таймі «дияволи» забили двічі – Мактоміней скористався помилкою голкіпера та відкликнувся на простріл Далота:

А Маґвайр подвоїв перевагу після кутового на у компенсований час:

◾️ У другому таймі Бруну, здавалося, закрив гру – 3:0 на 58-й хвилині:

◾️ Однак потім почалася типова для сьогоднішнього «МЮ» історія – три пропущених з 71-ї хвилини та втрата переваги!

Перший – після позиційної помилки захисту:

Другий – завдяки рикошету:

◾️ Вирішальний – з пенальті після гри рукою Ван-Біссаки у карному на 90+5:

◾️ Матч перейшов в екстратайми, де команди обмінялися перекладинами у кожному з них:

◾️ На 120-й «Ковентрі» забив четвертий – стадіон зірвався, проте гол скасували через офсайд.

◾️ А у серії пенальті попри перший промах Каземіро кращими все ж виявилися манкуніанці – Гойлунд реалізував вирішальний удар (4:3).

◾️ У фіналі вдруге поспіль буде манчестерське дербі – «Сіті» проти «Юнайтед».