Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Якісний матч Мудрика проти «Тоттенгема»: міг забивати сам, створював для партнерів, «Челсі» впевнено переміг
Відео

До зони єврокубків – два очки.

3 травня, 08:00
10

В перенесеному матчі 26-го туру АПЛ «Челсі» вдома переміг «Тоттенгем» 2:0 завдяки голам Чалоби та Джексона.

Михайло Мудрик вийшов на зустріч у стартовому складі й відіграв помітну роль, хоч і не відзначився голом чи асистом.

«Челсі»: Петрович, Кукурелья, Бадьяшіль, Чалоба, Гілкріст (Ачімпонг, 85), Кайседо, Галлахер (к), Мудрик (Касадеї, 75), Палмер, Мадуеке, Джексон (Тауріайнен, 90+4)

«Тоттенгем»: Вікаріо, Емерсон (Ло Чельсо, 86), Ван де Вен, Ромеро, Порро, Сарр (Маддісон, 63), Біссума (Хейберг, 64), Сон (к), Кулушевський, Джонсон (Хіль, 78), Рішарлісон (Бентанкур, 63)

🔹 Перший тайм на «Стемфорд Брідж» закінчився перемогою господарів 1:0, хоча моментів команди створили на кілька забитих м'ячів. Більше це стосується саме нинішньої команди Маурісіо Почеттіно, аніж колишньої.

І, що приємно, в більшості з них взяв участь Михайло Мудрик.

Вже на старті матчу українець вивів пасом Джексона на побачення з Вікаріо:

Форвард переграв голкіпера, але того встиг підстрахувати ван де Вен:

🔹 За 10 хв Мудрик теж створив оперативний простір для Кукурельї:

Але іспанець зробив зайвий дотик і змарнував хорошу нагоду:

🔹 Гол «синіх» назрівав і стався на 24-й хвилині. Але без участі Мудрика.

Галлахер навісив зі штрафного, який заробив Мадуеке, а Чалоба головою переправив мʼяч за спину Вікаріо.

Це дебютний гол Трево у цьому розіграші АПЛ.

🔹 Був у Михайла і власний небезпечний удар, але після удару з цієї позиції:

мʼяч зовсім трохи розминувся з дальньою девʼяткою:

🔹 Під кінець тайму ініціативу перехопив уже «Тоттенгем». На 38-й хвилині гості створили свій найнебезпечніший момент до перерви.

Це Ромеро зумів пробити з кількох метрів головою після подачі, але мʼяч пройшов в сантиметрах від стійки воріт Петровича:

🔹 В цей проміжок матчу господарі більше захищались. В тому числі й Мудрик. В одному з епізодів він буквально врятував команду від розстрільного удару Сона, коли не дав мʼячу дійти до корейця після подачі в штрафний:

Підсумок: перший тайм закінчився мінімальною перевагою «Челсі» в рахунку на фоні того, що «Тоттенгем» ні разу не влучив у площину воріт суперника.

🔹 Після відпочинку уже «шпори» очікувано взялись домінувати попереду. Щоправда, оборонці «синіх» переважно справлялись з атаками гостей.

Але на 68-й хвилині до пропущеного було дуже близько, коли Емерсону зовсім трохи не вистачило, щоб замкнути простріл Джонсона:

🔹 У відповідь на це «Челсі» забив удруге. Палмер прямим ударом зі штрафного влучив у перекладину:

Мʼяч відбився назад в поле, де на нього першим зреагував Джексон, добивши у ворота головою:

Цей гол став 11-м для Ніколаса в поточному розіграші АПЛ.

🔹 Одразу після цього гості могли скорочувати відставання в рахунку, але Джонсон пробив повз із такої позиції:

Втім, якщо хтось і був близьким до голу в час, що залишився до кінця матчу, то це саме хлопці Почеттіно.

🔹 В підсумку перемога «Челсі» 2:0, завдяки якій команда підійнялась на 8-ме місце в таблиці, наблизившись до зони єврокубків на відстань двох очок.

«Тоттенгем» натомість втратив можливість скоротити відставання від четвертої «Астон Вілли», дистанція до якої залишилась розміром у сім балів. Але у «шпор» є ще гра в запасі.

🔹 Михайло Мудрик на фоні активного першого тайму дещо збляк у другому. На 75-й хвилині замість нього вийшов Чезаре Касадеї.