Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🔥 ТААААК!!! Гол Мудрика вивів збірну України на Євро-2024

🔥 ТААААК!!! Гол Мудрика вивів збірну України на Євро-2024

Вольова перемога над Ісландією.

27 березня, 00:50
65

Це сталося! Збірна України знову відігралася – тепер проти Ісландії у фіналі плей-оф відбору – та завоювала путівку на Євро-2024!

• Сергій Ребров випустив у стартовому складі Віктора Циганкова, який відновився від травми, Руслана Маліновського, який замінив в основі Олександра Зінченка, та Романа Яремчука замість Артема Довбика.

Україна: Лунін, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля, Бражко, Маліновський (Зінченко, 64), Судаков, Мудрик, Циганков (Таловєров, 88), Яремчук (Довбик, 72)

Ісландія: Вальдімарссон, Торарінсон (Фінссон, 64), Ґретарссон, Інґасон, Паульссон, Торстейнссон (Еллертссон, 87), Траустасон, Гаральдсон (Андерсон, 87), Йоганн Ґудмундссон, Альберт Ґудмундссон, Ґудйонсен (Оскарссон, 64)

• Вже на старті Мудрик і Яремчук створили доволі небезпечний момент, але по-справжньому реакцію одне одного Україна і Ісландія обмінялися в районі 15-ї хвилини.

Спочатку на 14-й Гаукон Гаральдссон пройшов з мʼячем пʼятьох українців, віддав Йоуну Торстейссону – Лунін узяв мʼяч до рук.

• А вже за хвилину у штрафному Ісландії бив Віталій Миколенко – але повз ворота.

• На 30-й хвилині рахунок відкрила Ісландія: забив Альберт Ґудмундссон, самотужки розібравшись із кількома українськими гравцями.

Момент виглядав досить дивно, адже одразу два гравці нашої команди просто послизнулись. Спочатку рівновагу втратив Руслан Маліновський, а потім – Володимир Бражко, 0:1.

Лунін своїх емоцій не стримував – напихав партнерам по команді добре.

Цікаво, що на той момент Україна переважала як за ударами – 3:2 (з врахуванням забитого), так і за володінням мʼячем – 60% на 40%.

• Україна активізувалася – був і Мудрик з подачею, і непоганий удар Судакова, який відбив Вальдімірссон.

• А на 39-й навіть забили – Судаков подав у штрафний, Циганков скинув на вільного Яремчука і той відправив мʼяч у ворота.

Але гол скасували після перевірки ВАР – Циганков перебував у положенні поза грою.

• Невеличка пауза сталася на 42-й – Руслан Маліновський очевидно вдарив по шиї Гаральдссона, отримав жовту, але пішов сперечатися з Клеманом Тюрпеном та Оґе Гарейде.

• На 51-й була непогана атака – але Яремчук теж підскознувся. Двічі.

• Ісландці втекли в атаку, але ми відповіли контратакою – Судаков закинув далеко на Циганкова, той змістився в центр та потужно прострілив, 1:1.

• На 65-й ще одну нагоду мав Яремчук – але не вдалося і розвернутися під тиском, і пробити точно.

• На 71-й Циганков небезпечно прострілював на Яремчука – той впав після зіткнення із Ґретарссоном. Без пенальті – Роман, схоже, налетів на захисника сам.

• На 77-й сильний момент мала й Ісландія – знов бив Торстейнссон, але Лунін зміг перевести мʼяч за межі поля.

• Ледь не наступної хвилини Ісландія знову могла бити й забивати: Забарний подарував мʼяч супернику, той віддав Альберту Ґудмундссону – автор забитого голу пробив у боротьбі з Матвієнком, на щастя, повз.

• На 84-й перемогу вирвав Михайло Мудрик – Судаков віддав йому пас, і той пробив з межі штрафного.

• Вже в компенсований арбітром час Зінченко отримав жовту – заважав супернику вкинути аут і зекономив Україні важливі секунди.

• 2:1 – збірна України братиме участь у Євро-2024, де зіграє в одній групі з Бельгією, Словаччиною та Румунією.