Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/ВАУ! Енцо забив неймовірної краси гол зі штрафного у ворота «Вілли»
ВІДЕО

ВАУ! Енцо забив неймовірної краси гол зі штрафного у ворота «Вілли»

По-особливому відсвяткував взяття воріт.

Автор — Danylo Syrotiuk
7 лютого, 23:13

Матч-перегравання 1/16 Кубка Англії між «Астон Віллою» та «Челсі» йде повністю по сценарію гостей. Після першого тайму рахунок був вже 0:2 на користь «аристократів», на свій рахунок голи записали Галлахер та Джексон.

Проте справжня краса сталася вже у другому таймі, а саме на 54-й хвилині зустрічі, коли «Челсі» заробило право на пробиття штрафного удару. Його взявся виконати аргентинський півзахисник Енцо Фернандес. І просто неймовірним ударом пробив повз свого партнера по збірній Еміліано Мартінеса.

Гол турніру?

Також гравець яскраво відсвяткував своє взяття воріт. Енцо зняв футболку та продемонстрував фанам своє прізвище. Його підхопив Джексон, забрав футболку та цілував її у номер.

Перший матч закінчився з рахунком 0:0. Станом на зараз, «аристократи» перемагають 0:3.

Джерело: скриншот трансляції