Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/ВАУ! Неймовірний сольний прохід Аль-Тамарі, який поховав шанси Південної Кореї здобути Кубок Азії
ВІДЕО

Йорданія вперше в історії вийшла у фінал.

Автор — Danylo Syrotiuk
6 лютого, 19:09
1

Сьогодні відбувся перший півфінал Кубка Азії, в якому зустрілися збірні Йорданії та Південної Кореї.

Команда Сона вважалася беззаперечним фаворитом перед початком матчу, проте все пішло не за планом. Вже на 53-й хвилині збірна Йорданії шокувала голом корейців. Але справжній фурор стався на 66-й хвилині, після того, як нападник йорданців Аль-Тамарі підхопив мʼяч на власній половині поля і протащив його до штрафного майданчику суперників та пробив повз голкіпера.

У підсумку, 2:0, йорданці вперше вийшли у фінал Кубка Азії у своїй історії, а нападник «Монпельє» Аль-Тамарі став справжнім героєм поєдинку, записавши на свій рахунок асист та фантастичний гол.

Йорданія зустрінеться у фіналі з переможцем пари Іран - Катар. Поєдинок за фінал відбудеться 7 лютого о 17:00. Фінальна зустріч, своєю чергою, відбудеться 10 лютого о 17:00.