Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Інтер» Маямі без Мессі програв Відкритий кубок клубу Хардена. Кривцов провів весь матч

Лео та Альба пропускали головний матч.

Блог — Телевізор
28 вересня, 09:15
3
«Інтер» Маямі без Мессі програв Відкритий кубок  клубу Хардена. Кривцов провів весь матч

Вночі 28 вересня «Інтер» Маямі та «Х'юстон Динамо» розіграли Відкритий кубок США. Перемогу одержав клуб Джеймса Хардена – обіграли команду Девіда Бекхема з рахунком 2:1.

Огляд матчу 📹

«Інтер» Маямі 1:2 «Х'юстон Динамо» (Гріффін Дорсі 24', Амін Бассі (П) 33', Хосеф Мартінес 90+2')

Матч через ушкодження пропускали головні зірки «Інтера» Маямі Лео Мессі та Жорді Альба. Але підтримували свою команду з трибун.

Ось, наприклад, камери зловили реакцію аргентинця на те, що «Інтер» Маямі вже на 33-й хвилині поступався 0:2.

І те, як на зірку команди реагували діти.

Ще один ексфутболіст «Барселони» Серджі Бускетс був на полі. Також у старт потрапив український футболіст Сергій Кривцов.

Свого товариша та експартнера по «Реалу» Девіда Бекхема приїхав підтримати Зінедін Зідан.

Кадри емоцій переможців вражають. Просто подивіться на ці щасливі обличчя гравців, тренерів та власника «Х'юстон Динамо» Джеймса Хардена.

Наостанок цікавий факт: після першого тайму статистика за ударами була 18:1 на користь «Х’юстон Динамо». Виглядає аномально.