Tribuna/Футбол/Блоги/Такi справи/«Бенфіка» через помилку Трубіна втратила очки в лізі Португалії

«Бенфіка» через помилку Трубіна втратила очки в лізі Португалії

Блог — Такi справи
29 жовтня, 22:20

«Бенфіка» знову спіткнулася, цього разу в португальскій Лізі, зігравши у матчі 9-го туру вдома внічию проти «Каса Піа» (1:1). Через чотири дні після поразки від «Реал Сосьєдада» (0:1) у Лізі чемпіонів команда Роджера Шмідта знову спіткнулася, продемонструвавши вже звичний цього сезону посередній футбол.

«Орли» навіть пішли на перерву виграючи, завдяки красивому голу Жоау Маріу, але в другому таймі дозволили супернику забагато.Трубін став спочатку героєм, відбивши пенальті, а потім антигероєм, коли не завадив голу Ларразабаля в другому таймі. відрізок матчу,пропустивши у ближній кут між ніг.

Завдяки цій нічиїй «Бенфіка» зрівнялася зі «Спортингом» з 22 очками та тимчасово лідирує, але «леви» зіграють лише в понеділок, проти «Боавішти», і можуть повернутися на першу стрічку.

Перший тайм почався з деякої гольової небезпеки з боку «Бенфіки», але з очевидними обмеженнями, коли справа дійшла до організованої атаки. Флорентіно Луїс, повернувшись до основногу складу, навіть приніс «орлам» рівновагу та баланс в обороні, але команда страждала від відсутності Кокчу, який пропускав гру через фізичні проблеми. Банально не вистачало гостроти, для нинішньої «Бенфіки» втрата Кокчу та Ді Марії достатньо помітна.

В першій половині гри «Каса Піа»намагалася створити гостроту через контратаки, але майже завжди приймала неправильне рішення, роблячи останню передачу.

Прикрасою першого тайму став гол господарів матчу, Оурснес, знову на позиції правого захисника, навісив на Жоау Маріу, який перервав тривалу посуху, через яку він проходив у чемпіонаті, забивши красивий гол і вивівши Бенфіку вперед.

У другому таймі «Каса Піа» мала шанс зрівняти рахунок, після помилки Флорентіно Луїса, який на 52-й хвилині збив Хаха у штрафному. Арбітр Клаудіо Перейра відразу ж призначив пенальті, але Трубін зіграв добре, відбивши удар Феліппе Кардозу. Український воротар зберігперевагу «червоних» та остаточно заспокоїв партнерів. Як виявилося, розчарування ще було попереду.

Приблизно через 10 хвилин «Бенфіці» навіть вдалося знову забити гол в ворота Рікардо Батісту, але Антоніу Сілва опинився в офсайді, і гол був негайно скасований за вказівкою асистента арбітра, рішення, яке також підтвердив VAR.

Незабаром після цього Роджер Шмідт випустив Ді Марію, який замінив Давіда Нереса, і аргентинський вінгер не гаяв часу, виконавши чудовий удар - врятував Рікардо Батіста.

Здавалося, що гра під контролем, коли Гайска Ларразабаль повторив «баскський кошмар», пробивши Трубіна на 81-й хвилині. Цей гол шокував господарів.

«Орлам» все ж таки вдалося двічі вразити каркас після пострілів Флорентіно Луїса та Антоніо Сілву, але матч так і завершився під шалений свист глядачів.

Враховуючи все, «Бенфіка» змарнувала можливість додати три очки і дала можливість «Спортінгу» поліпшити відрив.

Апатія, яку принесла «Бенфіка» у другому таймі, обійшлася дорого. Ті, хто не забиває, швидше за все, постраждають, ми вже знаємо.