Tribuna/Хокей/Блоги/Сніжний блог/Апсет дня на ЧС з хокею: Австрія вирвала перемогу в Фінляндії за 0,2 секунди до кінця матчу
Відео

Сенсаційна перемога.

16 травня, 21:03

У Празі завершився матч четвертого туру групового етапу ЧС з хокею в групі А – Австрія здобула вольову перемогу над Фінляндією.

У першому періоді фіни закинули дві шайби суперникам. Але Австрія відіграла одну у другому періоді. А у третьому взагалі перевернула матч – 3:2 і сенсаційна перемога. Перед стартом гри коефіцієнт на перемогу австрійців був 13. А на фінів – 1,12.

Переможну шайбу Баумгартнер закинув за 0,2 секунди до фінальної сирени. Вау!

Для Австрії ця перемога над фінською збірною стала першою в історії. До цього австрійці лише раз брали очки в матчах проти Фінляндії: на ЧС-2000 команди зіграли внічию – 3:3.