Tribuna/Єдиноборства/Блоги/Українська федерація карате/Чемпіонат світу 2023, день третій та четвертий: команди не досягають цілі

Чемпіонат світу 2023, день третій та четвертий: команди не досягають цілі

Новини з Угорщини.

26-27 жовтня на чемпіонаті світу з карате в Будапешті пройшли кваліфікаційні та втішні бої в командному куміте та змагання в командному ката.

У четвер, 26 жовтня, українці змагалися в командному ката (чоловіки) та командному куміте (жінки).

Чоловіча команда у складі Владислав Бульда, Нікіта Тюх, Артем Скрипник у своїй підгрупі посіла 5-е місце серед 7 учасників, випередивши суперників з Австрії та Румунії. Це непоганий виступ.

А ось дівчата у командному куміте засмутили, програвши стартовий матч команді Німеччини – 1-2. За Україну виступали Галина Мельник, Еліна Сєлємєнєва та Олександра Шолохова. Потім німкені поступилися Єгипту й на цьому участь українок на турнірі закінчилася. Втім, набутий молодими спортсменками досвід ще зіграє на подальших стартах.

У п’ятницю, 27 жовтня, у бій пішли наші чоловіки, діючі чемпіони Європи. У першому колі українці перемогли Туреччину – 3-2, потім здолали Марокко – 3-0. Але у третьому колі наші хлопці програли Єгипту – 0-3. Завдяки тому, що Єгипет пройшов до фіналу, команда України отримала шанс поборотися за бронзу у втішних сутичках. Але матч проти команди Казахстану, бронзового призера попереднього чемпіонату світу, для наших хлопців склався невдало: поразка 0-3.

Отже, тепер всі сподівання України пов’язані із завтрашніми бронзовими фіналами, де виступатимуть Валерій Чоботар (-84 кг), Андрій Заплітний (-75 кг) та Анжеліка Терлюга (-55 кг). Щиро бажаємо нашим атлетам здобути медалі – перші для Терлюги та Заплітного, другу – для Чоботаря, віце-чемпіона світу 2018.