Tribuna/Футбол/Блоги/Дерби по-украински /Сергій Лавриненко після довгоочікуваної перемоги: "Якщо б програли, було б дуже мало шансів боротися далі"

25 листопада, 18:06

Головний тренер НК «Верес» Сергій Лавриненко поділився враженнями від матчу 15-го туру УПЛ проти «Металіста 1925» (перемога 4:3):

"Задоволені результатом. Це така довгоочікувана перемога, ми над нею довго працювали. Вона забрала багато сил, емоцій, але головне, що це перемога. Нам вдалося виграти завдяки шаленому бажанню, завдяки розумінню того, що це стратегічна для нас гра. Ми дуже хотіли перемогти, налаштовувались на це. Ми двічі по ходу зустрічі поступались, але хлопці знайшли в собі сили й емоції переломити хід гри.

Перед матчем ми говорили підопічним, що це ключова для нас гра. Усі дорослі футболісти й розуміють, якщо б програли, було б дуже мало шансів боротися далі. У перерві говорив, що потрібно грати, не дивитися на рахунок на табло. Однак так сталось, що на початку другого тайму пропустили».

Нагадаю, що "Верес" переміг вперше за 9 матчів в УПЛ. Тепер команда, швидше за все тимчасово, піднялася на 14 сходинку в УПЛ, маючи 11 очок. Адже "Зоря" на 15-у місці з 10 балами та має ще 2 гри в запасі.

Джерело: НК "Верес".