Tribuna/Футбол/Блоги/Дерби по-украински /Сергій Лавриненко після нічиї з ЛНЗ: "Намагалися зробити все, щоб забити переможний гол"

30 вересня, 19:40

Головний тренер НК "Верес" Сергій Лавриненко прокоментував нічию (0:0) з "ЛНЗ" у рамках 9 туру УПЛ.

"Кожне очко - це плюс один бал у турнірній таблиці. Але ми дуже хотіли перемогти сьогодні. Ми намагалися зробити все, щоб забити переможний гол. Не змогли. Втім, трагедії з цього ніхто не робитиме.

Ми розуміємо, що кожен суперник у чемпіонаті здатний на сюрпризи. Хлопці дуже старалися сьогодні. Але це наша четверта гра за тринадцять днів. Це досить важко фізично.

Суперник не грав у кубковому матчі на тижні. Але, на мою думку, ми сьогодні "ЛНЗ" у фізичних кондиціях не поступалися.

Заключні сорок хвилин ми грали в більшості. Намагалися створювати моменти. Суперник усією командою відійшов до своїх воріт. Вони дуже наситили оборону. Якби ми забили - це була б перемога. Але маємо, що маємо. Нічия - теж важлива.

Не вистачило нам емоцій сьогодні. Боялися пропустити контратаку. "ЛНЗ" має швидкісних флангових гравців, вони швидко переходять з оборони в атаку. Ми вибудовували тактично оборону, в три захисники завжди грали позаду. Щойно почали грати в чисельній більшості - перебудувалися і перейшли на гру в чотири захисника. Але, не забувайте, ми зі старту грали з двома форвардами. Це говорить про те, що ми дуже хотіли забити.

Так, ми не виграли сьогодні. Але і не програли. Цей один бал може стати золотим наприкінці сезону. "ЛНЗ" - дуже потужний фінансово клуб. Якщо порівнювати за цим критерієм - ми далеко позаду від цього суперника. Тому ця нічия для нас - теж дуже важлива.

Заміна Дениса Балана у перерві? Він багато пропустив. Майже місять не тренувався, тому фізично міг не витримати всю гру. Прийняли таке рішення - замінити його в перерві".

Джерело: НК "Верес".