Tribuna/Футбол/Блоги/Дерби по-украински /Богдан Бутко: "Не треба зациклюватись на перемозі над «Дніпром-1»"

Богдан Бутко: "Не треба зациклюватись на перемозі над «Дніпром-1»"

17 квітня 2023, 14:57
1
Богдан Бутко: "Не  треба зациклюватись на перемозі над «Дніпром-1»"

Захисник "Зорі" Богдан Бутко — про перемогу (2:1) над ФК"Дніпро-1" в рамках 21 туру УПЛ.

Дуже добре зіграли. Щоправда, в першому таймі менш якісно, аніж в другому. Перевага в два м’ячі не могла не відобразитися на нашій подальшій грі.

Як вплинув на гру гол, котрий не зарахували в першій половині зустрічі ?

Вважаю, що не вплинув. Ми продовжували створювати моменти, грали в свою гру й досягли потрібного результату.

А що казав головний тренер в перерві матчу? На чому акцентував увагу?

В першому таймі ми давали більше простору своєму супернику на флангах й тому вони створювали моменти. Тому ми трішки змінили тактику в обороні. Ці зміни допомогли.

Який настрій був у команди після гри та який настрій на наступні зустрічі?

Зараз не треба зациклюватись на перемозі над «Дніпром-1». Ми маємо працювати ще більше та перемагати в кожному матчі.